Wielkanocne palmy

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, więc uczniowie klasy 1c 19 marca br. wybrali się do Muzeum Regionalnego. Uczestniczyli w warsztatach plastycznych, podczas których własnoręcznie wykonali wielkanocną palmę. Kolorowe, wiosenne palmy udekorują świąteczne domy pierwszoklasistów.

Po zakończonych warsztatach plastycznych uczniowie mieli okazję zwiedzić wystawę czasową poświęconą ludowej twórczyni Marii Kozłowej. Wielką atrakcją dla dzieci był również przejazd miejskim autobusem, gdyż niektórzy po raz pierwszy przeżyli taką ,,podróż’’. Wyrozumiali, starsi pasażerowie z humorem patrzyli na trochę hałaśliwych pierwszoklasistów.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Karolina, mama Kingi, mama Kuby i wychowawczyni klasy.

Autor: Małgorzata Kotwa