NASTEPCY MIKOŁAJA KOPERNIKA

28 kwietnia 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej z  Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli w ramach festiwalu astronomicznego „Przez Marzenia do Gwiazd”, zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Stalowej Woli, odbył się Okręgowy Konkurs Interdyscyplinarny dla Czwartoklasistów „Następcy Mikołaja Kopernika”.

Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 58 uczniów ze szkół ze Stalowej Woli, Niska, Tarnobrzega i Sandomierza.

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, którzy wypadli znakomicie. Wśród 12 laureatów znalazły się cztery uczennice naszej Szkoły:
Kinga Malarz
Julia Gałat
Zuzanna Kotuła – uczennice klasy 4b
(nauczyciele przygotowujący – Mirosława Pikula i Maria Tryka)
Natalia Popek z klasy 4a (nauczyciele przygotowujący – Barbara Kuziora  i Maria Tryka).

Wśród wszystkich laureatów najlepszą okazała się Kinga Malarz, która zdobyła I miejsce .

Autor: Mirosława Pikula