PODSUMOWANIE
XXI Edycji Miejskiego/Gminnego Konkursu Matematycznego
dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej
Rok szkolny 2017/2018
20 marca 2018 roku o godz. 1400 w PSP nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbyła się XXI Edycja Miejskiego/Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkoły podstawowej.
Do konkursu przystąpiło 58 uczniów z klas trzecich, z dziewięciu stalowowolskich szkół. Laureatami zostało 25 uczniów.
24 kwietnia 2018 r. uczniowie ci wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.
Opiekę nad poprawnością przebiegu konkursu sprawowała pani Renata Ziajka, nauczycielka PSP nr 3 w Stalowej Woli.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania pani Renacie Ziajce za przewodniczenie KOMISJI KONKURSOWEJ, paniom Aleksandrze Grzeli (ZSS 1), Bogusławie Łukawskiej (PSP 1), Renacie Mierzyńskiej (PSP 3), Danucie Stendiuch (PSP 4), Renacie Jarosz (PSP 5), Agnieszce Bednarczyk (PSP z OI 7), Beacie Kudelskiej (PSP 9), Halinie Madej (PSP 11), Marii Pistor (PSP 12) za pracę w KOMISJI KONKURSOWEJ.
Organizatorzy konkursu: Renata Pluta, Renata Igras, Marta Bal
Laureaci
XXI Edycji Miejskiego/Gminnego Konkursu Matematycznego
przeprowadzonego 20 marca 2018 r. w PSP nr 12 w Stalowej Woli
L. p. |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Uwagi |
1. |
Victor Czuliński |
PSP 1 |
LAUREAT |
2. |
Hanna Kępa |
PSP 11 |
LAUREAT |
3. |
Julia Bednarczyk |
PSP 3 |
LAUREAT |
4. |
Łukasz Świąder |
PSP z OI 7 |
LAUREAT |
5. |
Patryk Pałka |
PSP 11 |
LAUREAT |
6. |
Mateusz Olszowy |
PSP 11 |
LAUREAT |
7. |
Łukasz Tomczak |
SSP 1 |
LAUREAT |
8. |
Tomasz Procnal |
PSP 4 |
LAUREAT |
9. |
Karol Merkiel |
PSP 1 |
LAUREAT |
10. |
Fabian Witoński |
PSP z OI 7 |
LAUREAT |
11. |
Iga Bielecka |
PSP 12 |
LAUREAT |
12. |
Roksana Wdowiak |
PSP 12 |
LAUREAT |
13. |
Mateusz Wiśniewski |
PSP 12 |
LAUREAT |
14. |
Milena Kołodziejska |
PSP 5 |
LAUREAT |
15. |
Julia Rozwadowska |
PSP 3 |
LAUREAT |
16. |
Carmen Rojek |
PSP 5 |
LAUREAT |
17. |
Paulina Kurzelewska |
PSP 12 |
LAUREAT |
18. |
Milena Piotrowska |
PSP 1 |
LAUREAT |
19. |
Wojciech Szymczakiewicz |
PSP z OI 7 |
LAUREAT |
20. |
Natalia Religa |
PSP 3 |
LAUREAT |
21. |
Izabela Sałach |
PSP z OI 7 |
LAUREAT |
22. |
Maryla Stachera |
PSP z OI 7 |
LAUREAT |
23. |
Franciszek Wołoszyn |
PSP 5 |
LAUREAT |
24. |
Bernadetta Krawiec |
PSP 9 |
LAUREAT |
25. |
Weronika Skaczewska |
PSP 9 |
LAUREAT |
Przewodnicząca Komisji Konkursowej:
Renata Ziajka
Członkowie:
1. Aleksandra Grzela
2. Bogusława Łukawska
3. Renata Mierzyńska
3. Danuta Stendiuch
4. Renata Jarosz
5. Agnieszka Bednarczyk
6. Beata Kudelska
7. Halina Madej
8. Maria Pistor