Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Warszawa moja stolica”

19.04.2018r. uczennica kl. 5b Zuzanna Pacocha i pani Ewa Białas wzięły udział w uroczystym rozdaniu nagród za Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica”.

Komisja konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Jadwiga Ruzikowska plastyk pedagog

Członkowie :  Ewa Rakoczy artysta plastyk

Hanna Stefańska artysta plastyk

Tadeusz Walter artysta plastyk

oceniła 1160 prac. Na wystawę zakwalifikowano 180 prac, w tym nagrodzono nagrodami równorzędnymi 30 prac.

Nagrodzoną pracę wykonała Zuzanna Pacocha z kl. 5b, która przedstawiła pomnik Chopina.  Na uwagę zasługuje fakt, że wielkie zainteresowanie wzbudziła również praca Anny Skiby uczennicy kl. 3a. Warszawska Syrenka wykonana przez Annę Skibę zajmuje eksponowane miejsce na wystawie w Pałacu Kultury i Nauki w Ogrodzie Zimowym PM. Wystawa prac jest udostępniona zwiedzającym  przez cały miesiąc. Prace konkursowe uczennice wykonały w świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Ewy Białas.

W tym roku szkolnym jest to już 7 nagroda zdobyta przez uczniów ze świetlicy szkolnej w konkursach plastycznych o zasięgu ogólnopolskim. Prace konkursowe uczniowie wykonywali pod kierunkiem pani Ewy Białas.

Autor: mgr Ewa Białas