Dzień Dobrego Słowa - pierwsza akcja

13 listopada w naszej szkole przebiegł pod znakiem "ptysiowej słomki" z okazji przystapienia przez szkołę do projektu edukacyjnego - DZIEŃ DOBREGO SŁOWA.

DZIEŃ DOBREGO SŁOWA - to inicjatywa, która ma pomóc czynić świat lepszym i szczęśliwszym przez wspólną pracę nad właściwym stosunkiem do słowa.

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia przygotował krótką informację dt. przystąpienia do akcji DDS zachęcając uczniów do używania słów miłych, przyjaznych.

Przygotowano gazetkę tematyczną z okazji DDS, uświęcono dzień tablicowymi napisami :) o DDS oraz zamieszczono informacje o akcji na stronie szkoły.

Szkolni organizatorzy nagradzali uczniów "ptysiową słomką" i zachęcali do propagowania zasad kulturalnego zachowania życząc udanego i miłego dnia.

Autor: Agata Partyka