Podsumowanie akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

W dniach 8 – 18 grudnia 2014 roku na terenie  Zespołu Szkół nr 3 prowadzona była akcja pt. „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli zebraliśmy 56 kg darów, które zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, a stamtąd do rodzin potrzebujących wsparcia.

Organizatorem zbiórki na terenie szkoły podstawowej była p. Aldona Paterek, a w gimnazjum p. Iwona Zielińska.

Organizatorki składają podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do zebrania darów, a w szczególności: paniom: Agacie Partyce i Marzenie Pelc oraz uczniom: Kindze Panek z kl. VI b, Michałowi Godawskiemu z kl. VI a, Justynie Ignarskiej i Magdalenie Ignarskiej z kl. III b gimnazjum oraz Annie Laskowskiej z kl. III e gimnazjum.

Autor: mgr Aldona Paterek

Licznik wyświetleń: 1939