,,Najlepsi z najlepszych’’ - rozdanie nagród w klasach I-III.

Dnia 19 czerwca br. odbyła się uroczystość rozdania nagród w szkolnych konkursach:

,,Poezja, którą lubimy’’

,,Asy z drugiej klasy’’

,,Mistrz Ortografii dla klas trzecich’’.

Nagrody otrzymali także uczniowie klas II i III wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur Matematyczny’’.

Uczennica klasy 3c, Aleksandra Czubska, otrzymała także, dyplom Laureata Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas 1-3.

Nagrodę  i dyplom  otrzymała również uczennica klasy 2d  Zuzanna Goc za godne reprezentowanie szkoły w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych ,,O Gęsie Pióro’’.

Po wręczeniu nagród i dyplomów uczniowie klasy 3c zaprezentowali krótką część artystyczną.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom  serdecznie gratulujemy sukcesów i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach w nowym roku szkolnym!

Opracowała: Małgorzata Kotwa