Uroczyste wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Dnia 18 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci pieśni o tematyce patriotycznej, a także kształtowanie świadomości i postawy patriotycznej. Wybór laureatów okazał się niełatwym zadaniem, bo wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Występy były starannie przygotowane, a także zróżnicowane pod kątem doboru repertuaru, rekwizytów i strojów. Spośród prawie 40 występów jury w składzie: pani Magdalena Bieniek oraz pani Monika Tęcza przyznało nagrody następującym uczniom:

W kategorii klas 0-1:

I miejsce- Kaja Stańczyk

II miejsce- Antonina Stawiarz

III miejsce- Julia Błaszczyk

Wyróżnienia:  Natalia Dryńska, Joanna Grzywacz

W kategorii klas 2-3:

I miejsce- Liana Kocur

II miejsce- Bartłomiej Ruła

III miejsce- Emilia Klecha

Wyróżnienia: Kamila Szkodzińska, Wiktoria Stańczyk, Iga Jaskólska, Wojciech Mrowiec.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorami konkursu były panie: Barbara Klecha, Renata Igras i Natalia Paterek.

Autor: Natalia Paterek