Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej

Dnia 13 listopada 2023 r. pięcioosobowa grupa dzieci z oddziału przedszkolnego 02 wzięła udział  w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez przedszkole Chatka Misia.

Przegląd odbył się w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli. Nasza grupa w składzie: Kaja Stańczyk, Julia Błaszczyk, Sara Pawłowska, Witold Drozd i Oliwier Kuta, wykonała utwór pt. „Serca biało-czerwone mamy”. Wszystkie występujące grupy zaprezentowały się najlepiej jak potrafiły, dzieci pięknie, głośno i odważnie śpiewały, a każdy występ był nagradzany gromkimi brawami wzruszonych seniorów. Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe nagrody w postaci statuetek, dyplomów, książeczek o symbolach narodowych i piórników.

Natalia Paterek

Autor: Natalia Paterek