Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Kolejny :) Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole

ZNAM DOBRE SŁOWA - to hasło dzisiejszej akcji Dzień Dobrego Słowa prowadzonej w naszej szkole 13 dnia miesiąca przez Rzecznika Praw Ucznia w PSP12.

Każda klasa otrzymała kartkę, na której należało napisać znane uczniowi Dobre Słowo przy swoim numerku z dziennika – liczyło się zaangażowanie uczniów, można było dowolnie ozdobić kartkę.

W pracę uczniowie chętnie się zaangażowali co widać na zamieszczonych fotkach :)

Bardzo dziękuję dziewczynkom i chłopcom za piękne dobre słowa i rysunki,  pozdrawiam serdecznie i życzę duuuużo miłych słów wypowiadanych i ... usłyszanych.

Podziękowania kieruję również do nauczycieli i wychowawców, dzięki którym prace powstały.

Klasa biorąca udział w akcji otrzymała Dyplom.

Piszą o nas na fb :) - dziękujemy i... widzi nas cała Polska:

ZNAM DOBRE SŁOWA - to hasło akcji Dzień Dobrego Słowa, koordynowanej przez Rzecznika Praw Ucznia - p. Agatę Partykę, w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Brawo, Stalowa Wola! Brawo, Pani Agato!

Kolejny Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole
ZS3.STALOWAWOLA.SZKOLNASTRONA.PL|OD: SZKOLNASTRONA.PL