Dzień Dobrego Słowa pod hasłem "Cytrynka"

Kolejny 13 dzień miesiąca czyli Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole upłynął pod hasłem "CYTRYNKA".

Uczennice i uczniowie z asysty Rzecznika Praw Ucznia, częstowali wszystkich w szkole miłym słowem zakrapianym CYTRYNKĄ :)

Dzieciaki bardzo chętnie podejmowali wyzwanie zjedzenia kwaśnej cytrynki, słodząc sobie przy tym wzajemnie miłymi słowami.

Podczas przerwy młodzież miała okazję podziwiać pokaz taneczny bboy Patryka i bboy Żurka - KRU GANG oraz uczestniczyć w krótkim kursie breakdance, bawiąc się przy tym wyśmienicie.

W akcji DDS "Cytrynka" zarządzali: Oliwia, Wiktoria, Monika, Wiktoria, Kinga oraz Mateusz, a nad porządkiem podczas występów czuwała ekipa w składzie: Jakub, Maciek, Leon, Maciek i Jakub ;)

Organizator akcji: pani Agata Partyka

Współorganizator: pan Leszek Sudoł.

Autor: mgr Agata Partyka