MOTYLEK

MOTYLEK to hasło kwietniowej akcji Dnia Dobrego Słowa przeprowadzonej w PSP 12 przez Rzecznika Praw Ucznia.

W ten poniedziałkowy ranek powitał uczniów i nauczycieli cytrynowy motylek, króry machał skrzydełkami na każdych drzwiach sali lekcyjnej :)

Uczniowie mieli za zadanio-zabawę tym razem udekorować, według własnego pomysłu, szablon z motylkiem. Podczas pogawędki na temat stosowania dobrych słów skierowanych do koleżanki - kolegi kolorowali i śpiewali wesołe piosenki. Dla każdego ucznia, poza osobistym motylkiem, czekał słodki (kwaśny) cukiereczek.

Na parterze hollu szkoły dostępne były motylki dla wszystkich. Motylkami można było obdarowywać się nawzajem, jak również zabrać dla swoich bliskich i wręczyć z napisanym na odwrocie dobrym słowem.

Uczniowie biegali po szkole i wymieniali się Motylkami i ... miłymi słowami.

Prace uczniów wystawione są do wglądu na tablicy  przy wejściu do szkoły.

Akcję przygotowała i zorganizowała pani Agata Partyka przy współpracy ucznennic: Julii, Martyny, Dominiki, Wanessy, Oliwii, Wiktorii, Weroniki, Małgorzaty, Marty, Natalii, Elizie (za zdjęcia w klasach), Małgorzaty, Sylwii, Aleksandrze i Moniki.

Dziękuję za zaangażowanie się w akcję nauczycielom i uczniom.

Autor: mgr Agata Partyka