Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Moja druga strona

Kolejny Dzień Dobrego Słowa tj. 13 maja minął w naszej szkole na wesoło - na lewo ;)

Uczniowie w tym dniu mieli za zadanie ubrać się na kolorowo i ... z koszulką na lewą stronę. Odwrócona koszulka miała symbolizować dziecko asertywne, dziecko, które jak trzeba powiedzieć nie to powie NIE! - GADKI z psem.

Dzieciaki i młodzież, z przyklejoną kolorową karteczką własnego imienia napisanego od tyłu, po projekcji filmowej na stołówce szkolnej, prawili sobie komplementy przeglądając się w lustrze (miła(y) ja po drugiej stronie).

Uczennice klasy IV c uświetniły ten wesoły i miły dzień krótkim występem - rymowanko-klaskanką :)

Klasy starsze dodatkowo oglądneli Spot kampanii "Przytul hejtera" i wysłuchali Przytul hejtera - teledysk.

Składam podziękowania dla uczniów pomagających podczas ogranizacji DDS:

Oliwia, Monika, Oliwia, Dominika, Wanessa i Michał.

Rzecznik Praw Ucznia w PSP12 - Agata Partyka

Autor: mgr Agata Partyka