Ćwiczyć każdy może

W roku szkolnym 2013/2014 PSP nr 12 przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Szkoły w Ruchu.

W ramach tej akcji w naszej szkole odbyły się: wyjazd na feriach zimowych na lodowisko do Rzeszowa, wyjście na sanki uczniami klas Va i Vc oraz wyjazd na narty do Chrzanowa z uczniami naszej szkoły.

• 27 stycznia 2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Rzeszowa na lodowisko. Zabawa była naprawdę udana. Świetnie radzili sobie zarówno starsi  uczniowie, jak i ci najmłodsi z zerówki.
  • 6 lutego 2014 r. wyruszyliśmy całą grupą na sanki. Największym powodzeniem cieszyły się zjazdy grupowe. Radości było dużo, a chłopcy i dziewczęta prześcigali  się  w pomysłach, jak zjechać z górki szybciej i zabawniej.
  • 7 lutego 2014 roku wyjechaliśmy na narty do Chrzanowa w ramach zimowych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu!
    Pogoda dopisała więc zabawy i uciechy było dużo i dla małych i dla tych większych narciarzy.
    Opiekunowie: Anna Dembowska i Anna Pałka.

Opr.  Anna Pałka, Anna Dembowska