Strona miesiąca

Nasza strona została wybrana Stroną miesiąca - luty 2014

Wraz z pierwszymi promykami słońca zanurzamy się w klimacie świeżych, wiosennych pomysłów i przedstawiamy jedną z naszych najnowszych realizacji - stronę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli. To nie przypadek. Bawiąc się słowem można powiedzieć, że ogarnięcie pustej przestrzeni, wtłoczenie w nią życia i nadanie przyjaznego kształtu wymaga po prostu STALOWEJ WOLI. :)

Dlaczego właśnie ta strona: zs3.stalowawola.szkolnastrona.pl/sp?

Bo istnieje od miesiąca, a już widać ogromny potencjał.

Bo czuć na niej powiew świeżości w podejściu do uzupełniania serwisu treścią.

Bo szablon jest wiosenny i radosny.

Bo Pani Administrator nie jest obca tematyka bezpieczeństwa dzieci w sieci (Was także zachęcamy do korzystania z treści zamieszczonych na naszej stronie w zakładce BEZPIECZEŃSTWO, przygotowanej specjalnie dla naszych klientów).

Bo Facebook – powiedział jeden z nas – mając na myśli fakt, że profil szkoły został założony 6 lutego, a tak prężnie się rozwija.

Kibicujemy Wam, a ten wiosenny promyk słońca, który jest w Was, a przez to i na stronie, niech oświetla Wam drogę ku ewentualnemu zwycięstwu.

Jednocześnie informujemy, że począwszy od lutego 2014 roku będziemy w każdym miesiącu prezentować ciekawe i warte uwagi strony, które staną się dla nas wszystkich inspirującym źródłem pomysłów i przykładem dobrych praktyk. Będzie to również sygnał, że serwisy te idą we właściwym kierunku, wprost do pierwszej ligi naszych realizacji i jeśli utrzymają taką formę, to mają ogromne szanse w konkursie Szkolnastrona Roku 2014.

Z wiosennymi życzeniami: niech się zazieleni! :)

Zespół Szkolnastrona.pl

link do artykułu: http://szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,home_news&id=429&action=show

Autor: Agata Partyka