Fabryka zdrowia

17 marca 2014 roku klasa VI a wraz z wychowawcą panią Agatą Partyką i nauczycielem wychowania fizycznego panem Adamem Bołozem była na wycieczce pieszej w Fabryce zdrowia - klubie fitness w ramach Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej "Ćwiczyć każdy może" - Rok Szkoły w Ruchu.

Uczniowie wysłuchali wykładu na temat prawidłowego odżywiania i uczestniczyli w zajęciach wzmacniających* na sali fitness przeznaczonej do zajęć grupowych pod kierunkiem profesjonalnego instruktora (trenera) pana Karola Kosaka oraz mieli możliwość skorzystania ze strefy siłowni wyposażonej w sprzęt marki Life Fitness (bieżnia i inne).

Managerem Klubu jest pani Monika Miazek, dzięki której uczniowie mieli okazję zobaczyć i przekonać się, że Fabryka Zdrowia to niezwykły klub fitness, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Młodzież doświadczyła, że najważniejszy jest Klubowicz, o którego komfort dbają trenerzy, instruktorzy i zespół recepcji - składamy podziękowania, za możliwość darmowego wejścia i uczestnictwa w zajęciach :)

* ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE

CROSSFIT – to bardzo intensywny trening o charakterze wytrzymałościowo-siłowym, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki oraz cech motorycznych takich jak siła, wytrzymałość, szybkość, koordynacja ruchowa, zwinność, zręczność, moc (skoczność), gibkość i wiele innych. Podczas zajęć wykonuje się jak największą ilość powtórzeń różnorodnych ćwiczeń, które angażują całe ciało w maksymalnym stopniu. Jeżeli szukasz ciekawego treningu o najwyższej intensywności to cross fit jest dla Ciebie!

Autor: Agata Partyka