Turniej BRD

25 marca 2014 r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się Miejski Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Celem turnieju jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży zagadnień szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w tym w  szczególności zagadnień związanych z poprawą bezpieczeństwa na polskich drogach.

Drużynę z PSP 12 reprezentowali uczniowie w składzie:

Martyna Motyka - kl. 6 a

Wiktoria Puzio - kl. V b

Michał Sienkiewicz - kl. 6 a

Maciej Wachałowicz - kl. 6 a

Automobilklub ze Stalowej Woli przygotował rowerowy tor przeszkód. Uczestnicy ze szkół podstawowych jak i gimnazjum w pierwszej kolejności rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, a następnie brali udział w próbie sprawnościowej na torze przeszkód oraz prezentowali swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Nagrody - sportowe plecaki i Dyplom wręczał pan Lucjusz Nadbereżny - dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu razem z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli panem Brzezińskim.

Uczniów do eliminacji miejskich przygotowała i opiekę podczas turnieju sprawowała pani Agata Partyka - n-l ZS3.

Nasza drużyna zdobyła II miejsce. GRATULACJE!

Autor: Agata Partyka