Karta Rowerowa - podsumowanie

14 kwietnia 2014 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród uczniom klas IV zdających w tym roku egzamin na Kartę Rowerową.

Podczas uroczystego rozdania nagród i upominków pan L. Nadbereżny wygłosił  przemówienie skierowane do uczniów na temat bezpieczeństwa  w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów zabrała również głos pani Dyrektor PSP12 - Alicja Bartoszek. Wszyscy uczniowie otrzymali elementy odblaskowe w postaci kamizelek odblaskowych, opasek samozaciskowych oraz Certyfikat uczestnictwa w  szkoleniu i egzaminie na kartę rowerową.

Wyróżniający się uczniowie (16 uczniów) otrzymali atrakcyjne nagrody (kaski rowerowe), które wręczył Dyrektor WORD -  pan Lucjusz Nadbereżny, gratulując uczniom ogromnej wiedzy oraz skierował słowa podziękowania  do  pani Agaty Partyki, która przygotowywała uczniów do konkursu, zorganizowła szkolenie, egzamin i uroczystość rozdania nagród.

Nagdody dla uczniów ufundował Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu pan Lucjusz Nadbereżny, któremu ślemy serdeczne podziękowania.

Lista wyróżnionych uczniów:
Łucja Pasiak kl. IV a
Wiktoria Bryniak kl. IV b
Izabela Chyła kl. IV b
Julia Gałat kl. IV b
Karolina Jońca kl. IV b
Mikołaj Kopyto kl. IV b
Zuzanna Kotuła kl. IV b
Julia Krzysztoń kl. IV b
Kinga Malarz kl. IV b
Aleksandra Walkowicz kl. IV b
Aleksandra Kania kl. IV c
Nikola Kata kl. IV c
Wiktoria Kielarska kl. IV c
Oliwia Madurska kl. IV c
Natalia Ptaszek kl. IV c
Wiktor Swara kl. IV c

W uroczystości wzieli udział uczniowie klas IV oraz nauczyciele pani Agata Partyka - organizator uroczystości, pani Mirosława Pikula - wychowawca kl. IV b i pani Barbara Kuziora - wychowawca kl. IV a.

Inne:

Szkolenie informacyjne BRD