Wtorek, 2024-03-19

Rok szkolny 2013/2014

VI Powiatowy Konkurs Literacki

Rozdano nagrody w VI Powiatowym Konkursie Literackim

pt. „Młodzież a Internet – bezpieczeństwo w Sieci”

12 czerwca 2014 roku w Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie VI Powiatowego Konkursu Literackiego pt. „Młodzież a Internet – bezpieczeństwo w Sieci”, organizowanego przez nauczycielki języka polskiego - p. Bożenę Bryś – Ordelowską i p. Edytę Kiec.

GLOBE GAMES 2014

Kolejny raz  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w seminarium dla uczniów Programu GLOBE pod nazwą GLOBE GAMES.

Obóz sportowy II b

Od 5 do 11 maja klasa II b przebywała na obozie sportowym w Suchym.

Piknik Rodzinny

W dniu 31 maja 2014r. (sobota)

na kompleksie boisk szkolnych  Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli

odbył się

WIELKI PIKNIK RODZINNY

pt.  „Postaw na Rodzinę”

Mecz Copa 2014 - uczniowie kontra nauczyciele, Wielkie Turnieje Wesołości wszystkich klas, występy artystyczne uczniów, a całość zwieńczona była balonowym szaleństwem !

Warszawa 28.05.2014

Dnia 28 maja 2014 r. klasy I c i I e wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

Obóz sportowy I b i II a

W dniach 19.05-24.05.2014 r. uczniowie klas I b i II a przebywali na obozie sportowym w Ustrzykach Dolnych.

Organizatorem i kierownikiem obozu był nauczyciel  Jerzy Gancarczyk, a opiekę nad uczniami sprawowali: Piotr Brzeziński, Anna Tomaszczuk i Agnieszka Maślach.

Europejski Dzień Języków Obcych

W dniu 21 maja 2014r. odbyła się w naszym Gimnazjum uroczystość - Europejski Dzień Języków Obcych.

Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli świetną okazję, by zapoznać się z kulturą niemiecko – i anglojęzyczną oraz zastanowić się nad wpływem tych języków i krajów z nimi związanych na naszą kulturę, edukację i obyczaje.