Dzień Edukacji Narodowej

W naszym gimnazjum obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 13 października. Społeczność uczniowska oraz pracownicy szkoły zgromadzili się w średniej sali gimnastycznej. Uroczysty charakter spotkania zebrani podkreślili odświętnymi strojami.

Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Marek Kopera. Wręczył on nagrody Dyrektora Szkoły. W tym roku otrzymali je nauczyciele:

- pani Bożena Bryś - Ordelowska,

- pani Agnieszka Chyła,

- pani Anna Lubas,

- pani Katarzyna Pyz,

- pan Jerzy Gancarczyk,

- pan Piotr Brzeziński,

oraz pracownik administracji: pan Piotr Pelc.

Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowa Wola przyznano pani Joannie Hałaj.

W dalszej części uroczystości zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów kl. II a i II b pod opieką pani Grażyny Kopery i pani Barbary Dziopak. Nie zabrakło także piosenek i życzeń dla nauczycieli, także od przewodniczącej Rady Rodziców pani Magdaleny Krawiec.

O oprawę muzyczną zadbał pan Łukasz Markowicz, a scenografię przygotowała pani Anna Tomaszczuk.

Zdjęcia z uroczystości wykonał uczeń klasy II d Jakub Bożek.