Obchody Dnia Edukacji Narodowej 14.10.2015r.

Podczas miejskich obchodów święta edukacji w Stalowej Woli 43 uczniów szkół prowadzonych przez miasto otrzymało stypendia naukowe.  W tym absolwenci Gimnazjum nr 5:

1. Mateusz Bartman

2. Michał Ciołkosz

3. Jakub Gałat

4. Magdalena Ignarska

5. Izabela Bednarz

6. Natalia Rusin

7. Aleksandra Rybak

Włodarz miasta podziękował również nauczycielom, dzięki którym uczniowie odnoszą sukcesy edukacyjne. W tym roku nagrody Prezydenta miasta otrzymało 22 pedagogów, w tym nauczyciel naszego gimnazjum pani Joanna Hałaj.

Trzem nauczycielom przyznano również nagrody Kuratora Oświaty. Jedna z nich trafiła do rąk nauczyciela z wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 5 pana Adama Bołoza.

Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymały p. Zofia Wlazło, p. Adela Orłowska z Gimnazjum nr 5 oraz p. Aldona Paterek z PSP 12.

Medale zostały uroczyście wręczone w dniu 15 października 2015 r. w Rzeszowie podczas Wojewódzkiej Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zdjęcia ze strony http://stalowemiasto.pl/