Październikowe spotkania z książką, czyli… długa przerwa inaczej!

Tradycyjnie już, w ramach obchodów Października Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych,  odbyła się impreza pod hasłem ,,Październikowe spotkania z książką, czyli …długa przerwa inaczej!”

Przez cały tydzień w bibliotece Gimnazjum nr 5 pracownicy szkoły czytali na głos fragmenty swoich ulubionych książek z lat szkolnych.

W tym roku zaproszenie do głośnego czytania przyjęli:Agnieszka Chyła - nauczycielka chemii, Piotr Brzeziński - nauczyciel wychowania fizycznego, Jerzy Gancarczyk- nauczyciel wychowania fizycznego,Adam Bołoz - nauczyciel wychowania fizycznego,Piotr Pelc – pracownik administracji.

Ponadto odbyła się akcja pt. ,,Słodkie wypożyczanie”. Każdy, kto w dniach 26-30 października 2015 r.  wypożyczył książkę, dostał drobny słodki upominek.