Lekcja w Ic z native speakerem p. Paulem Geraghty na temat: Across Cultures – Ireland.

7 stycznia 2016 r. w klasie językowej I C zajęcia z języka angielskiego były prowadzone przez native speakera ze szkoły językowej British School. Zajęcia przeprowadził Pan Paul Geraghty - rodowity Irlandczyk.

W czasie lekcji Pan Paul przedstawił ciekawą prezentację multimedialną zawierającą filmy i zdjęcia z Irlandii , opowiadał przy tym o swoim ojczystym kraju i konwersował z uczniami. Zajęcia te były dużym urozmaiceniem  dla naszych uczniów, a inicjowana konwersacja sprzyjała motywacji do nauki języka. Uczniowie poszerzali swoje  umiejętności lingwistyczne, wiedzę i kompetencje komunikacyjne. Urozmaicony sposób prowadzenia  lekcji zachęcał do wypowiedzi na różne tematy, motywując w ten sposób do używania języka angielskiego.