Spotkanie świąteczne

W dniu 6 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole świąteczne spotkanie dla rodziców uczniów klasy II c – językowej, podczas którego młodzież zaprezentowała projekt międzyprzedmiotowy  pt. „Adventszeit und Weihnachten in Deutschland und England”.

W części artystycznej uczniowie przedstawili zwyczaje i tradycje mieszkańców Niemiec i Wysp Brytyjskich związane  z czasem  Adwentu  i Świąt  Bożego Narodzenia. Występ uświetniły piękne kolędy w wykonaniu uczennic klasy III c językowej: Joanny Baran i Malwiny Mroczek, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania na nadchodzące święta.

Na koniec spotkania goście otrzymali słodkie upominki wraz z życzeniami świąteczno-noworocznymi.