KOLOROWY PIKNIK

1 czerwca 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w godz. 10.30 - 14.00 odbył się Kolorowy Piknik dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców PSP 12.

Wśród przygotowanych atrakcji dla dzieci i rodziców znalazł się mecz  rozegrany przez absolwentów klas koszykarskich naszej szkoły. Obecni uczniowie rozegrali mecz siatkówki.

Najmłodsi  wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w potyczkach sportowych.

Naszymi gośćmi były także przedszkolaki, które brały udział w specjalnie dla nich przygotowanych zawodach sportowych.

Piknik rozpoczął się od otwarcia siłowni na świeżym powietrzu, której dokonał prezydent Stalowej Woli pan Lucjusz Nadbereżny.

Na scenie występowali  uczniowie naszej szkoły, prezentując kolorowe piosenki. Wystąpił również zespół ,,New generation”.

Kiermasz ciast przygotowany przez Radę Rodziców dodatkowo osłodził zgromadzonym piątkowe przedpołudnie.

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt:,, Kolorowa rodzina”.

Zjeżdżalnie, malowanie twarzy i tworzenie kolorowego chodnika cieszyło się zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na nasz piknik oraz tym, którzy włączyli się w jego organizację.

Samorząd Uczniowski  i Rada Rodziców PSP 12