Laureaci i finaliści 2006/2007

Gimnazjum nr 5 zajęło 2 miejsce w województwie podkarpackim pod względem ilości laureatów.

Bardzo dobre wyniki osiągnęli nasi gimnazjaliści w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2006/2007. Łącznie uzyskaliśmy 6 tytułów laureata oraz 27 tytułów finalisty wojewódzkiego konkursu przedmiotowego.

Laureaci konkursu polonistycznego:

Agata Kornek (j. polski – Edyta Kiec, biologia – Barbara Dziopak) Agata Kornek jest również finalistką następujących konkursów (chemia – Ewa Siepetowska, geografia – Lucyna Goc)

Laureaci konkursu geograficznego:

Marta Wrońska (geografia – Lucyna Goc) Marta Wrońska jest również finalistką następujących konkursów (biologia – Barbara Dziopak, fizyka – Joanna Hałaj, historia – Agnieszka Thiede) Natalia Sołek Natalia Sołek jest również finalistką  konkursu z biologii – Barbara Dziopak

Laureat konkursu historycznego:

Mateusz Ryznar (historia – Agnieszka Thiede)

Tytuł finalisty konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

Damian Skrzypek (j. angielski – Halina Kozikowska)

Bartosz Maczkowski, Mateusz Małys (biologia – Barbara Dziopak)

Natalia Sołek jest również finalistką  konkursu z biologii – Barbara Dziopak

Małgorzata Kopera (j. polski – Edyta Kiec)

Marcin Paterek (informatyka – Izabela Środoń)

Tomasz Śliwa (j. niemiecki – Monika Wojtasik, biologia – Barbara Dziopak)

Trzech naszych uczniów uzyskało tytuł podwójnego laureata.

To wielki sukces dla naszej szkoły. Uczniom, nauczycielom i rodzicom należą się gratulacje.