Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Żegnaj szkoło na wesoło, czyli zakończenie gimnazjum 24 czerwca 2010 r.

W czwartkowe popołudnie w średniej sali gimnastycznej zebrało się 103 tegorocznych absolwentów ,,Piątki”, ich rodzice, wychowawcy, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście. Podczas uroczystości uhonorowano nagrodami książkowymi, tabliczkami pamiątkowymi i medalami wszystkich tych trzecioklasistów, którzy osiągnęli znaczące wyniki dydaktyczne i sportowe. Rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem dyrekcja szkoły wręczyła listy gratulacyjne.

W drugiej części spotkania zebrani obejrzeli krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów kl. II c i II d pod opieką p. B. Bryś- Ordelowskiej i p. H. Kozikowskiej. Na zakończenie spotkania przedstawiciele trzecioklasistów, K. Czubat, M. Wiatrowicz i M. Borówka, podziękowali dyrekcji i gronu pedagogicznemu za przekazaną wiedzę, za cierpliwość, wyrozumiałość i pracę. Mówili: ,, Dziękujemy za chwile spędzone w szkole. Nie zawsze były miłe, ale szkoła tak jak życie - bywa kolorowa i bywa szara. Kiedy będziemy Was wspominać to zawsze w barwach tęczy. Ci z nas, którzy dzięki Wam będą nauczycielami, wezmą Was za wzór”.