Pożegnanie absolwentów Gimnazjum nr 5 - 18 czerwca 2009 roku

Pożegnania nadszedł czas…

Dnia 18 czerwca 2009 roku w godzinach popołudniowych pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Gimnazjum nr 5. Uczniowie klasy II b pod opieką pani Bożeny Bryś-Ordelowskiej i pani Barbary Dziopak przygotowali dla nich program na wesoło „Ale to już było…”. Wiersze, skecze, piosenki spodobały się uczniom i ich rodzicom, wprawiając ich w radosny nastrój.

Po części artystycznej odbyło uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień za osiągnięcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe.

Najwyższą średnią ocen w klasach trzecich otrzymali:

Agnieszka Krawczyk kl. III e ( 5,80)

Agnieszka Żerdecka kl. III e ( 5,80)

Paulina Pyć kl. III d ( 5,67)

Marta Kuziora kl. III d ( 5,67)

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

-         Róża Sokalska, Paweł Sobótka, Ilona Foremniak z kl. III a

-         Wiktoria Pawleniak, Tomasz Piłat, Dawid Rojan, Barbara Sapun, Rafał Schweig, Marcin Stopyra, Dominika Szykuła, Alicja Świątoniowska, Monika Szybiak z kl III b

-         Aleksandra Dębska, Artur Kijak z kl. III c

-         Marcin Anioł, Mateusz Bielawski, Paweł Brzozowski, Paulina Byczyńska, Michał Cal, Michał Czerwonka, Jakub Glanert, Maciej Goc, Gabriela Gołębiowska, Paweł Gujda, Jakub Janiec, Joanna Kata, Michał Lekan, Aneta Lewandowska,Kacper Łojek, Michał Piecha, Przemysław Rząd, Magdalena Sawa, Agata Socha, Wojciech Szyszka z kl. III d

-         Anna Grum, Urszula Idec, Aleksandra Kulig, Ola Kuśmierz, Karolina Magoń, Agnieszka Sieńko, Krzysztof Skrzypek, Paweł Stachyra, Klaudia Wojtasik, Dominika Wojtaś z kl. III e.

Uroczystość zakończyło symboliczne rozwiązanie zespołów klasowych poprzez odpięcie z tarczy serduszka  ze swoim imieniem i nazwiskiem. Każdy absolwent otrzymał także kartę pamiątkową ze zdjęciem klasy. Był to najbardziej wzruszający moment uroczystości. Niejednemu łza zakręciła się w oku.