„STOP dla agresji”

„STOP dla agresji” – uroczyste podsumowanie programu profilaktycznego „Szkoła bez przemocy”

Dnia 4 czerwca 2009 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste podsumowanie szkolnego programu profilaktycznego „Szkoła bez przemocy”. Uczniowie rozegrali mecz towarzyski nauczyciele kontra uczniowie. I tym razem nauczyciele zwyciężyli, chociaż z niewielką przewagą.

W bibliotece szkolnej miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w I Powiatowym Konkursie Literackim STOP dla agresji”. Na uroczystość przybyli wszyscy nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach: proza i wiersz. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta Stalowa Wola. Po wręczeniu nagród swoją twórczość zaprezentowały uczennice nagrodzone w kategorii wiersz.

Nagrodzeni zostali również laureaci konkursu z informatyki na najlepszą prezentację multimedialną związaną z problemem agresji i przemocy.

Po części oficjalnej organizatorzy zaprosili gości na słodki poczęstunek, który był okazją do wymiany doświadczeń i integracji gimnazjalistów z różnych szkół w powiecie.

Konkurs zorganizowany został przez panią Bożenę Bryś-Ordelowską, panią Iwonę Zielińską, panią Zofię Piwowarczyk i panią Edytę Kiec. Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs stanie się częścią tradycji naszej szkoły.