Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

• Odwiedziło nas: 1719609

„Razem tworzymy lepszy Internet” - Dzień Bezpiecznego Internetu

W lutym uczniowie klas II i III na zajęciach z informatyki obchodzili Dzień Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W roku 2015 DBI obchodzony był 10 lutego pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet”.

Uczniowie poprzez ciekawe filmy i quizy dowiedzieli się o potencjalnych zagrożeniach, jakie mogą ich spotkać w Internecie, a także jak przed nimi się ustrzec.

W klasach: III e, III b i II e zajęcia przygotowali i przeprowadzili uczniowie:

Klaudia Byczyńska

Anna Laskowska

Adrian Nosek

Jakub Piestrak

Natalia Rusin

Gabriela Obara

Marcelin Glanert

Katarzyna Strzęciwilk

Wiktoria Hołody

Angelika Kędzia

Julia Lewandowska

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Adrian Nosek i Jakub Piestrak z klasy III e.

Gratuluję!

Izabela Środoń