Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

• Odwiedziło nas: 1719680

Akcja charytatywna „Zabawki zbierają się do pomocy”

Organizatorem akcji „Zabawki zbierają się do pomocy” jest firma „BoomBook” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Celem akcji jest zbiórka zabawek i artykułów szkolnych dla dzieci w wieku do 10 lat z rodzin korzystających ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Zabawki i artykuły szkolne powinny być nowe lub używane w bardzo dobrym stanie. Zebrane artykuły trafią do dzieci z rodzin wskazanych przez pracowników socjalnych oraz asystentów rodziny.

Do uczestnictwa w akcji zapraszamy przedszkola, szkoły, instytucje, firmy oraz wszystkie osoby, które mogą podzielić się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta sprawiając im radość.

Wystarczy przynieść zabawkę lub materiały szkolne do sklepu BoomBooka
przy ul. Okulickiego 13 w Stalowej Woli.

Zbiórka trwa do 1 czerwca 2015 r., każdy kto weźmie udział w akcji, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 20% na zakup zabawek i artykułów papierniczych.

Koordynator ze strony MOPS – Agnieszka Chruściel, e-amil:a.chrusciel@mops-stalwol.pl,

Koordynator ze strony firmy „BoomBook” – Arkadiusz Ozimek,
 e-mail: arkadiusz@boombook.pl