W dniu 22 maja 2015 r. w naszym gimnazjum odbył się VI Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2015”.

Tytuł „Najlepszego Germanisty 2015” przypadł Mateuszowi Bartmanowi - uczniowi kl. III b  naszego gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy!

Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, mobilizowanie ich do samodzielnej, systematycznej pracy oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 22 uczniów ze stalowowolskich gimnazjów oraz z Gimnazjum w Turbi.

Rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów miało miejsce dnia 3 czerwca 2015 roku.