Świąteczne spotkanie

7 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne przygotowane przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 i Gimnazjum nr 5.Przybyli na nie zaproszeni goście z instytucji współpracujących ze szkołą , rodziny uczniów oraz nauczyciele.

Teksty literackie i utwory muzyczne wykonywane przez uczniów wprowadziły wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt.

Uroczystości towarzyszył kiermasz ciast  przygotowany  przez Radę Rodziców ZS nr 3-współorganizatora spotkania.

Nad przygotowaniem uroczystości pracowała liczna grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Anny Lubas. O dekorację zadbali uczniowie pracujący z panią Anną Tomaszczuk. Szkolny zespół muzyczny przygotował do występu pan Łukasz Markowicz. Z najmłodszymi uczestnikami pracowała pani Joanna  Niwierska i pani Irena Nadbereżna. Wsparciem ze strony była pani Magdalena Krawiec.