SZKOLNY FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W dniu 11.01.2013 r. w Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli odbył się szkolny finał WOŚP. W ramach akcji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych i tanecznych, brania udziału w licytacjach na rzecz orkiestry, a także mogli podziwiać tancerzy z profesjonalnych szkół tańca z naszego miasta.

Umiejętności taneczne w tańcach standardowych, latynoamerykańskich, a także w stylu hip – hop  zaprezentowały dla nas pary  ze szkoły tańca MERENGUE  i  JUST DANCE.

Na zakończenie imprezy odbyły się warsztaty taneczne ZUMBY prowadzone przez wielokrotnego półfinalistę Mistrzostw Polski w kategorii par dorosłych – pana Adama Możdżera.

Impreza ta pozwoliła nam zgromadzić fundusze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kwocie 989.60 zł, co zapewniło naszemu gimnazjum trzecie miejsce w rankingu szkół z terenu Stalowej Woli, które włączyły się w akcję.

Organizatorami imprezy byli uczniowie klasy IIIc Gimnazjum nr 5 – Aleksandra Fusiek i Przemysław Wołoszyn, a koordynatorami pani Anna Lubas i pani Iwona Zielińska.