Sukces uczennicy naszej szkoły

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego 2019 Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych ufundowało nagrody dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego. Wśród 25 wybitnie uzdolnionych uczniów znalazła się uczennica klasy III gimnazjum – Natalia Popek.

Natalia reprezentowała nie tylko naszą szkołę, ale i cały powiat stalowowolski. Nagroda została przyznana za jej szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019, głównie w zakresie nauk ścisłych - tytuł laureata z matematyki i fizyki oraz tytuł finalisty z  chemii i biologii w tegorocznych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz za działalność pozaszkolną związaną z talentem muzycznym Natalii. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 maja 2019 r. w Rzeszowie.

Natalii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!!