• Do końca roku: 241 dni
  • Do wakacji: 48 dni

Kartka z kalendarza

GIM-TIM 5 w Mistrzostwach Polski

Andżelika Maciąg, Barbara Wereda i Drużyna Juniorek GIM-TIM 5 w Mistrzostwach Polski.

Ogromny sukces podczas Mistrzostw Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym odniosły zawodniczki UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola zdobywając 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale.

Największą gwiazdą mistrzostw była Andżelika Maciąg, która do złotego medalu zdobytego w drużynie (Andżelika Maciąg, Barbara Wereda, Karolina Piasecka) tydzień wcześniej dorzuciła jeszcze złoto w singla, w grze podwójnej i w grze mieszanej. W finale singla spotkała się z koleżanką klubową Barbarą Weredą pokonując ją 3:0 (6,5,9). Dzięki bardzo dobrej grze, w Finale Indywidualnych Mistrzostwach Polski oprócz Andżeliki zagra jeszcze Basia. W półfinale gry mieszanej Andżelika Maciąg i Hubert Kopczyk po bardzo wyrównanym pojedynku pokonali Karolinę Piasecką i Dawida Pelczara 3:2 (8, -11, 6, -9, 9), w drugim półfinale Barbara Wereda i Rafał Stąpor pokonali Filipa Kociubę, Patrycję Juchę KTS Krosno3:2 (7,-12,-8, 6, 3). W finale zwyciężyła para A. Maciąg - H.Kopczyk 3:0 (9,6,8). W grze podwójnej zwycięstwo odniosła para Andżelika Maciąg-Agata Jędrzejczyk (Brzostowianka Brzostek) pokonując parę Jucha Patrycja - Katarzyna Kuliga KTS Krosno 3:0. Na trzecim miejscu uplasowała się para Karolina Piasecka - Barbara Wereda UKS GIM-TIM 5.

Juniorki UKS GIM-TIM 5 wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Krakowie w dniach 29.04-3.05.05. 2015.