Pasowanie na gimnazjalistę 2013

W poniedziałek, 14 października 2013 r., w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na Gimnazjalistę”.

Najpierw, w obecności Dyrekcji Szkoły, wychowawców, nauczycieli i uczniów, nowowybrana Rada Samorządu Uczniowskiego złożyła uroczyste ślubowanie.

Następnie pierwszoklasiści zostali poddani różnorodnym próbom, by udowodnić, że zasługują na miano gimnazjalisty. Musieli wykazać się wiedzą, kulturą osobistą, humorem, szybkością, odwagą, zdolnościami tanecznymi i zespołowymi.

Wszyscy wspaniale poradzili sobie z zadaniami, wspierani przez swoich fantastycznych wychowawców.

Uroczystość zakończyła się ślubowaniem.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy dobrego roku szkolnego, znalezienia swojej pasji i wspaniałych przyjaźni.

„Pasowanie na Gimnazjalistę” poprowadziły Katarzyna Dąbrowska i Daria Paściak z klasy IIIA pod opieką p. Marzeny Mizery.