W świątecznej atmosferze…

Dzisiejszy dzień w Naszym gimnazjum minął w  świątecznej atmosferze. Spotkaliśmy się na klasowych wigiliach, w czasie których składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy. Na stołach nie zabrakło świątecznych potraw.

Wszystkich nauczycieli i uczniów na spotkanie bożonarodzeniowe do sali gimnastycznej zaprosili uczniowie klasy 1c,którzy pod opieką p. Marty Michno i p. Magdaleny Husy  zaprezentowali teksty literackie związane ze świętami. Wysłuchaliśmy piosenki w wykonaniu Małgorzaty Markowskiej oraz kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego pracującego pod opieką p. Łukasza Markowicza. Dekorację przygotowała p. Anna Tomaszczuk.

Podziękowania za pracę na rzecz innych osób otrzymali uczniowie uczestniczący w projekcie ,,Chrońmy młodość w sieci” i uczniowie zaangażowani w akcję ,,Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.