Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Dni Integracji klas pierwszych

W dniach 08 i 09.09.2014 r. – uczniowie klasy pierwszych gimnazjum pod opieką wychowawców wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które odbyły się w Radomyślu nad Sanem.

Zajęcia prowadzone były przez p. Romana Szmyda i p. Edytę Nowaczewską - trenerów ze Stowarzyszenia Ruch Pomocy Psychologicznej INTEGRACJA oraz p. Iwonę Zielińską i p. Aleksandrę Sołek - psychologa i pedagoga z Gimnazjum Nr 5 . Podczas zajęć uczniowie uczestniczyli w różnego rodzaju grach i zabawach mających na celu zacieśnienie więzi w grupie klasowej. Każda klasa wypracowywała również własny kodeks pożądanych zachowań, którego przestrzeganie umożliwić ma uczniom utrzymanie pozytywnych relacji.Po zajęciach warsztatowych każda klasa miała okazję odpocząć na łonie natury przy ognisku i konsumpcji pieczonych kiełbasek.