Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Impreza podsumowująca zajęcia integracyjne

W dniu 10.09.2014 r. na dużej sali gimnastycznej odbyła się impreza podsumowująca zajęcia integracyjne w klasach pierwszych, która miała na celu prezentację klas, przyjęcie zespołów klasowych do grona społeczności uczniowskiej Gimnazjum nr 5.

Uczniowie prezentowali swoje zespoły tańcząc, śpiewając i pokazując zebranym różnego rodzaju talenty. W spotkaniu wzięli udział również rodzice uczniów klas pierwszych, którzy wspólnie ze swoimi dziećmi i nauczycielami bawili się podczas zadań o charakterze sportowym, które przygotował nauczyciel wychowania fizycznego - pan Jerzy Gancarczyk. Na zakończenie imprezy uczniowie klas pierwszych otrzymali z rąk pana dyrektora Marka Kopery dyplomy potwierdzające przyjęcie zespołów klasowych w poczet społeczności uczniowskiej oraz słodkie upominki.