Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Egzamin gimnazjalny 2016

W dniach 18.04.- 20.04.2016 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego, składającego się z trzech części. Przebiegał on zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Arkusze egzaminacyjne dotarły do szkoły na czas i były w nienaruszonym stanie, co sprawdzili i potwierdzili przedstawiciele zdających, którzy towarzyszyli przewodniczącym zespołów nadzorujących w odbiorze prac od przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego.

Trzecioklasiści, ubrani w odświętne stroje, stawili się o wyznaczonej godzinie przed salami egzaminacyjnymi. Wiele emocji budziło losowanie numerów stolików. Wszyscy zdający potraktowali egzamin bardzo poważnie i w zdecydowanej większości w pełni wykorzystali czas przeznaczony na pracę z arkuszem egzaminacyjnym. Co do stopnia trudności zadań, jak to zwykle bywa, zdania były podzielone. Teraz pozostaje już tylko czekać na oficjalne wyniki OKE w Krakowie.