„Świat niedoskonały”

1 czerwca sala nr 16 na kilka godzin zamieniła się w kameralną scenę teatralną.

Wystawiliśmy sztukę pt. „ Świat niedoskonały”. Prezentowany przez nas spektakl poruszał problemy współczesnych ludzi różnych pokoleń: nastolatków, studentów i dorosłych. Chociaż jesteśmy amatorami, udało nam się zrobić wrażenie na zaproszonej publiczności. Wiemy o tym, ponieważ po występie odebraliśmy dużo gratulacji. Całemu wydarzeniu patronowała pani Anna Lubas.

Zależało nam, żeby poruszone przez nas w sztuce tematy, skłoniły do przemyśleń. Warto czasem uświadomić sobie, jak ważne problemy dotykają nas na co dzień.

Uczniowie klasy 3B

Nauczyciel języka polskiego Anna Lubas