Warsztaty językowe z native speakerem w klasach I C i II C

W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2016 r. uczniowie klas językowych I C i II C wzięli udział w warsztatach językowych  prowadzonych przez native speakera ze szkoły językowej British School. Zajęcia przeprowadził Pan Dermot McBride - rodowity Irlandczyk. W czasie zajęć prowadzący przedstawił ciekawą prezentację multimedialną o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii, opowiadał przy tym o swoim ojczystym kraju.

Ponadto, Pan Dermot przeprowadził zajęcia z konwersacji w języku angielskim. Zajęcia te były dużym urozmaiceniem  dla naszych uczniów, a inicjowana konwersacja sprzyjała motywacji do nauki języka. Uczniowie poszerzali swoje  umiejętności lingwistyczne, wiedzę i kompetencje komunikacyjne. Urozmaicony sposób prowadzenia  lekcji zachęcał do wypowiedzi na różne tematy, motywując w ten sposób do używania języka angielskiego.