Deutschland und Deutsch – warsztaty językowe

25.04.2017 r. uczniowie klasy I c językowej wzięli udział w 2-godzinnych warsztatach z języka niemieckiego prowadzonych przez p. Piotra Rochowskiego – nauczyciela języka niemieckiego w CEZ-ie. Dzięki uczestnictwu w tych zajęciach uczniowie utrwalali zagadnienia gramatyczne i leksykalne oraz wykorzystywali zdobytą wiedzę i umiejętności w prostych sytuacjach komunikacyjnych.

Uczestnicy spotkania pracowali w małych zespołach  - rozwiązywali zadania, za które zbierali punkty. I miejsce w zmaganiach językowych wywalczyła grupa w składzie: Natalia, Magda, Julka i Dominika. Prowadzący warsztaty pokazał uczniom w nich uczestniczącym, że nauka języka niemieckiego może być dobrą zabawą oraz procesem przynoszącym wiele korzyści i radości.