• Odwiedziło nas: 1719913

I miejsce Zofii Butryn z klasy IIB w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 30 maja 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli odbył się Konkurs Wiedzy Ekonomicznej, którego hasło przewodnie brzmiało: „Pieniądz w gospodarce rynkowej”.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – indywidualnej i drużynowej. Gimnazjum nr 5 reprezentowało 9 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych i podzielonych na  3 zespoły. Uczestnicy zmagali się m.in. z testem wiedzy oraz zadaniami z matematyki finansowej. Zdecydowane zwycięstwo
w klasyfikacji indywidualnej odniosła reprezentantka Gimnazjum nr 5 Zofia Butryn z klasy IIB, natomiast 2 zespoły G – 5 zajęły ex aequo IV miejsce.  Zespół nr I to: Emilia Idec IIE, Aleksandra Paleń IIE oraz Zofia Butryn IIB. Zespół II to: Hubert Sołek IIA, Oliwier Nicałek IIA i Oskar Tarka IIA.

Gratulacje!!!

Przygotowanie uczniów do konkursu – p Marzena Kozioł.